Formy płatności

Formy płatności:

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Płatność elektroniczna PayPal - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayPal, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.Przedmioty można odebrać wcześniej, ponieważ pieniądze są rejestrowane na naszym koncie PayPal zaraz po zapłaceniu. Jesteśmy powiadamiani przez wiadomości e-mail o dokonanej wpłacie i mżemy dostarczyć zamówienie szybciej, bez czekania na wykonanie długotrwałego przelewu międzybankowego. Do płatności elektronicznej PayPal doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 2,9% kwoty wpłaty przekazywana firmie PayPal.
 • Przelew natychmiastowy - Szybki przelew Płatności Shoper (Blue Media). Przelew możesz zrealizować przez Internet. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Karty płatnicze:
  * Visa
  * Visa Electron
  * MasterCard
  * MasterCard Electronic
  * Maestro
  Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji), rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • BLIK -  Natychmiastowy przelew. Przelew możesz zrealizować przez Internet. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia
 • Google Pay - Szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.


Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego.

 

Numery kont bankowych: 

ING Bank Śląski

06 1050 1520 1000 0090 6482 6192

mBank

03 1140 2004 0000 3402 5928 5284

 

Dane firmy do wpłaty:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba
ul. Limbowa 2, Bugaj
62-007 Biskupice Wlkp.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Szybki przelew
Płatnośc kartą

PayPal    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl